O nás

V roce 2007 vznikl první eshop zaměřený na prodej tonerů a cartridgí. V roce 2012 došlo k založení společnosti KOVE Tools s.r.o. a také ke vzniku specializovaných eshopů na prodej nářadí a nástrojů. V letech 2013 - 2014 jsme otevřeli výdejní místo v Kolíně a rozšířili jsme skladové kapacity. V dubnu 2016 jsme otevřeli v Kolíně novou provozovnu, jejíž součástí jsou i velké skladovací prostory.  Díky tomu pro Vás můžeme i nadále rozšiřovat skladové zásoby, což vede k plynulejším dodávkám zboží.

V současnosti provozujeme několik specializovaných internetových obchodů. Nabízíme zboží ze dvou oborů. Zaměřujeme se na prodej profesionálního ručního elektrického a pneumatického nářadí a nástrojů. V této oblasti můžete vyhledávat zboží na třech různých e-shopech, které jsou přehledně rozděleny pro Vaši lepší orientaci dle kategorií a výrobců. Druhou oblastí je prodej tonerů, inkoustových náplní a kancelářské techniky.

Dodáváme zboží do stavebních firem, autodílen, kamenných obchodů s nářadím, řemeslníkům, výrobním závodům, úřadům, zdravotnickým zařízením a mnoha jiným firmám. Máme za sebou dlouholeté zkušenosti s prodejem nářadí. Spolupracujeme s partnery nejen v České republice, ale i v dalších evropských státech.